Prezentacja książki "Kolej w Jaworznie - słowem i fotografią"

Stacja Jaworzno oraz Miejska Biblioteka Publiczna w Jaworznie serdecznie zapraszają na spotkanie z autorami i wydawcą najnowszej książki, dotyczącej historii kolei w Jaworznie i okolicach.

Kiedy: 30.05.2019 (czwartek), godz. 17:00
Gdzie: Miejska Biblioteka Publiczna w Jaworznie, Rynek Główny 17

Mamy przyjemność zaprosić wszystkich zainteresowanych tematyką kolejową, przemysłową i historyczną miasta Jaworzna na prezentację książki "Kolej w Jaworznie słowem i fotografią". Podczas spotkania omówimy wszelkie zagadnienia z nią związane, rozwiniemy pewne treści i postaramy się odpowiedzieć na wszystkie pytania zainteresowanych. Wśród zaproszonych gości będą kolejarze i historycy, którzy na pewno wiele wniosą podczas spotkania i rozwiną pewne tematy.
W dniu prezentacji będzie również pokaz makiet kolejowych z odwzorowaną infrastrukturą i modelami taboru kolejowego.
Spotkanie jest otwarte dla wszystkich chętnych wraz z rodzinami i dziećmi.

Strona wydarzenia
Stacja Jaworzno