Spektakl "Bunia" - II odsłona

Zespół Aktorski Proscenium ma zaszczyt zaprosić na drugą odsłonę spektaklu teatralnego "Bunia" w reżyserii Marcina Milińskiego.

Kiedy: 09.06.2019 (niedziela), godz. 18:00
Gdzie: Dom Kultury im. Z. Krudzielskiego, ul. Jagiellońska 3, Jaworzno-Szczakowa

Informacja od Organizatora:

Tragikomedia opowiada o włoskiej rodzinie na emigracji, w której życie sprowadza się do zaspokajania nienasyconego apetytu tytułowej bohaterki.
Członkowie rodziny bez wyraźnego efektu nieustannie podejmują kolejne próby znalezienia pracy i funduszy, skutkiem czego są ciągle narastające konflikty prowadzące do tragedii. Wycieńczona psychicznie rodzina planuje pozbyć się niewygodnego domownika. Czy im się to uda? O tym dowiecie się Państwo oglądając nasz spektakl.

W spektaklu biorą udział: Aleksandra Chudoba, Agata Mikłas, Anna Miller, Sylwia Sural, Damian Jasiński, Marcin Miliński.

Wstęp wolny (wejściówki do odbioru w Domu Kultury)

Roberto Cosso jest autorem z jednej strony groteskowego, a z drugiej bardzo życiowego tekstu. Sztuka, którą się zainspirowaliśmy powstała w latach 70′ ubiegłego stulecia i jest bez wątpienia ponadczasowa.
Pomysłodawczynią jest Marta Grabska, która również pracowała przy adaptacji scenariusza, a kostiumy przygotowali sami aktorzy.

Zespół Aktorski Proscenium powstał w 2014 roku a pierwszą zrealizowaną sztuką była Moralność Pani Dulskiej, w skład wchodzą pasjonaci teatru, amatorzy.

Premiera "Buni" odbyła się 7 kwietnia 2019 r. w Klubie Relax przy pełnej publiczności.

Strona wydarzenia
Zespół Aktorski Proscenium