Co ? Gdzie ? Kiedy ?

Kalendarz

Polecamy

Koncert - Natalia Przybysz

Natalia Przybysz kojarzona szeroko, jako wokalista najlepszego polskiego zespołu soul i R&B "Sistars". Po zawieszeniu działalności zespołu kontynuuje karierę muzyczną. Działalność Natalii możemy śledzić głównie pod nazwą NATU i NATALIA PRZYBYSZ. Wszystkich fanów twórczości Natalii zapraszamy na katowicki koncert.

Kiedy: 19.11.2015 (czwartek) godz. 19:00 wejście, godz. 20:00 start
Gdzie: MEGA Club Katowice ul. Żelazna 15
Bilety: 40 zł (przedsprzedaż) 50 zł (w dniu koncertu)

 

NATALIA PRZYBYSZ „PRĄD” 
 
Dla Natalii Natu Przybysz punktem wyjścia do pracy nad nową płytą była piosenka „Niebieski” z ostatniego wydawnictwa pt. „Kozmic Blues Tribute to Janis Joplin”. Artystka kontynuuje, więc przygodę z bluesem i klimatem rocka z lat 60. – Spotkanie z piosenkami Janis dało mi szansę doświadczenia żywiołu ognia, którego nie chcę już nigdy utracić. Zrozumiałam, że chcę śpiewać o trudnych stronach życia, że prawda ma moc. Piosenki, które teraz piszę są bardzo osobiste, czasem nawet dramatyczne, pisane pod wpływem silnych przeżyć i refleksji – mówi Natalia Przybysz, która jest też autorką wszystkich tekstów do nowej płyty. Nad produkcją muzyczną pracowała z Jurkiem Zagórskim, gitarzystą z zespołu. 
 
W 2015 r. artystka otrzymała Fryderyka w dwóch kategoriach – Album Roku za płytę „Prąd” i utwór roku – „Miód” oraz została nominowana do nagrody TVP Kultura – „Gwarancje Kultury”.
 
Bilety do nabycia Sieć TicketPro na terenie całego kraju Empik, Saturn i MediaMarkt (stoisko muzyczne)