Koncert KULT anplakt

Legenda polskiego rocka po raz kolejny zaprasza swoich fanów na niezwykłą trasę „KULT ANPLAKT”!
Pierwszy z unikatowej serii koncertów akustycznych zespołu KULT został zarejestrowany 22 września 2010 roku w warszawskim Och-Teatrze, przy współpracy z MTV Polska.

Kiedy: 02.04.2016 (sobota) godz. 19:00
Gdzie: Centrum Kultury Katowice Plac Sejmu Śląskiego 2

W tym samym roku nagrania z tego niezapomnianego wydarzenia zostały wydane na wielu nośnikach, takich jak: CD, DVD, blu-ray, a także na wyjątkowych płytach winylowych „MTV Unplugged”.
Wydawnictwo, zawierające niepowtarzalne wersje utworów zarówno z nowszych, jak
i starszych krążków grupy, osiągnęło szczyty popularności i zyskało rzadko spotykane, najwyższe wyróżnienie muzyczne – status „diamentowej płyty”!
Wiele zainteresowania wzbudziła nowa, oryginalna wersja przeboju Tadeusza Woźniaka „Zegarmistrz Światła” oraz premierowy utwór „Szantowy”.
Po trzech latach od pierwszej trasy koncertowej, na której KULT wystąpił z tym niepowtarzalnym materiałem akustycznym, grupa po raz kolejny zabierze swoich fanów
w absolutnie nadzwyczajną podróż, aby podczas niej znów mogli usłyszeć i zobaczyć to szczególne i zupełnie unikalne oblicze Zespołu!

Bilety w cenie: 100 zł, 110 zł i 120 zł do nabycia na portalach Ticketpro, Eventim, eBilet.pl