Międzyplanetarne Targi Ślubne

To już XIV Międzyplanetarne Targi Ślubne, można więc śmiało powiedzieć, że impreza doskonale wpisała się w katowicki kalendarz imprez. To wydarzenie corocznie przyciąga od 5 do 8 tysięcy odwiedzających.

Kiedy: 31.01.2016 (niedziela) godz. 10:00-17:00
Gdzie: Międzynarodowe Centrum Kongresowe w Katowicach, ale. Korfantego

Na odwiedzających czekają m.in: pokazy na dużej scenie Spodka, pokazy barmańskie, pokazy tańca i inne atrakcje. W czasie trwania programu scenicznego będzie można wygrać wiele nagród: suknie ślubne, garnitur, obrączki, usługi ślubno-weselne, a także kupony z bardzo dużymi rabatami.

Podczas całego dnia targów zaprezentują swoje umiejętności zespoły muzyczne w  miejscu dla zespołów, a na hali (po raz pierwszy pod dachem) zobaczyć będzie można również wystawę limuzyn ślubnych. Nowoczesne samochody, limuzyny, pojazdy retro, nawet karety o zaprzęgu konnym.

Pokazy mody ślubnej na głównej scenie rozpoczną się o godz. 12:00

Bilety: 20 zł/os - do nabycia w kasie przy wejściu.

Przy Międzynarodowym Centrum Kongresowym znajduje się parking na 1200 samochodów, a w środku na odwiedzających czekają bezpłatna szatnia, punkt gastronomiczny oraz kawiarnia.

Źródło: www.targislubne.pl