IX Katowicki Festiwal Biegowy

Ruszyły przygotowania do kolejnej IX edycji Katowickiego Festiwalu Biegowego im. Jerzego Kukuczki. Tegoroczna impreza odbędzie się w Katowickim Parku Leśnym w Katowicach Muchowcu.

Kiedy: 23.04.2016 (sobota)
Gdzie: Katowicki Park Leśny - Katowice Muchowiec

W bieżącym roku oprócz tradycyjnego biegu maratońskiego, odbędzie się również: półmaraton, bieg na 10 i 5 km, Nordic Walking na 10 i 5 km oraz biegi dla dzieci i młodzieży.

Wszystkie konkurencje odbędą się w atrakcyjnym plenerze Katowickiego Parku Leśnego w wiosennej atmosferze. Organizatorzy zapewniają wiele atrakcji dla całych rodzin i liczą, że wiosenny i piknikowy charakter przypadnie Wszystkim do gustu. Zapraszamy wszystkich do udziału w Katowickim Festiwalu Biegowym 2016. Uroczyste otwarcie odbędzie się o godz. 9:45

Biuro zawodów:
czynne będzie w dniu 22 kwietnia 2016 w godzinach 12:00-20:00 na stadionie AWF Katowice ul. Kościuszki 84 oraz w dniu zawodów w godzinach 8:00-10:00 na parkingu w okolicy startu (Katowice Muchowiec, ul. Francuska 180).
Wszyscy zawodnicy, muszą zostać zweryfikowani w Biurze Zawodów osobiście! Podczas weryfikacji należy posiadać dowód tożsamości (dowód osobisty, paszport, prawo jazdy) celem kontroli tożsamości i daty urodzenia.
ZAWODNIK MUSI ZWERYFIKOWAĆ SIĘ OSOBIŚCIE ponieważ wymagane jest podpisanie oświadczenia w Biurze Zawodów.

Internetowe zgłoszenia do imprezy TUTAJ.

Więcej informacji można uzyskać na stronie biegu biegkukuczki.pl

Pliki do pobrania (zgoda rodziców na udział niepełnoletniego dziecka, tabela klas sportowych, plan miasteczka).