Śniadanie na trawie

Śniadania na trawie jest cyklicznym wydarzeniem, które w każdą sobotę odbywa się na terenie Rosarium w Parku Śląskim. W tym roku impreza startuje już 7 maja (jest to jej czwarta edycja), a ostatnie śniadanie zaplanowane jest na 6 sierpnia. Organizatorzy czekają na wszystkich chętnych w każdą sobotę w godz od 10:00 do 16:00.

Kiedy: od 7 maja - każda sobota
Gdzie: Park Śląski, Aleja Różana 2

Jak podkreślają organizatorzy celem jest popularyzowanie idei piknikowania.
Pokazując, że SLOW LIFE w dużym mieście jest możliwy, czasem wręcz konieczny. W gronie przyjaciół, znajomych, rodziny zachęcają do celebrowania wspólnego śniadania na trawie.

Co sobotę, podczas śniadań będzie można pobudzić swój apetyt uczestnicząc w zajęciach pilatesu czy jogi na trawie, a Wasze dzieci mogą wybawić się w specjalnie przygotowanej strefie zabaw.

Dodatkowo, co weekend przygotowano warsztaty: kulinarne, ceramiczne, plastyczne... Za każdym razem coś innego.

Wydarzeniu towarzyszyć będzie TARG śniadaniowy:

• stoiska ze świeżymi owocami i warzywami
  • tradycyjne i regionalne produkty od lokalnych producentów
  • zdrowa i ekologiczna żywność
  • możliwość zakupu gotowych dań
Źródło: Facebook