Festiwal Kultura Natura

To już druga edycja Festiwalu, który, jak podkreśla Marcin Krupa ma szansę stać się jednym z najciekawszych cyklicznych projektów.

Kiedy: 13-22.05.2016
Gdzie: NOSPR Katowice, Plac Wojciecha Kilara 1

Tegorocznym motywem przewodnim Festiwalu Katowice Kultura Natura jest duchowość. Festiwal znalazł wyjątkowe miejsce – siedzibę Narodowej Orkiestry Polskiego Radia z jedną z najlepszych sal koncertowych świata, gdzie świetna akustyka zapewnia niepowtarzalny odbiór muzyki.

Organizatorzy: Narodowa Orkiestra Symfoniczna Polskiego Radia w Katowicach oraz Stowarzyszenie Kultura Natura. Inicjatorami Festiwalu są Alexander Liebreich, dyrektor artystyczny i pierwszy dyrygent NOSPR oraz prof. Eugeniusz Knapik rektor Akademii Muzycznej w Katowicach w latach 2002-2008, prezes Stowarzyszenia Kultura Natura.

Szczegółowy program festiwalu dostępny TUTAJ.

Bilety na koncerty dostępne online na stronie NOSPR oraz na stronie Bilety24.pl a także w kasie biletowej.

Bezpłatne wejściówki na koncert 17.05.2016 dostępne w Informacji Akademii Muzycznej w Katowicach, tel. (32) 779-21-00
Informacji udzielają: Dział Organizacji Widowni tel. (32) 73-25-320 i kasa biletowa tel. (32) 73 25 312.

Więcej informacji na stronie Festiwalu Kultura Natura  oraz na profilu FB Festiwalu

Źródło: NOSPR oraz kulturanatura.eu