Co ? Gdzie ? Kiedy ?

Kalendarz

Polecamy

Koncert Ewangelizacyjny

W tegoroczne Boże Ciało już po raz siódmy w Mysłowicach odbędzie wyjątkowe wydarzenie pełne porywającej muzyki oraz niezapomnianych przeżyć duchowych. Bądź Jak Jezus! to wielki koncert ewangelizacyjny, który od 2010 roku przyciąga na Górny Śląsk wielotysięczną publiczność z Polski i z zagranicy.

Kiedy: 26.05.2016 (czwartek) godz. 15:00-22:00 
Gdzie: Kąpielisko Słupna w Mysłowicach, ul. Stadionowa 11

Tegoroczna edycja odbędzie się pod hasłem: Dobro powraca! Wystąpią wspaniałe gwiazdy z Polski i z zagranicy: For King & Country (Australia), niemaGOtu, God’s Property, La Pallotina, Zespół Cześć, laureat 2. edycji międzynarodowego konkursu „Non-stop CCM” Michał Rassek oraz laureat Debitów Chrześcijańskiego Grania 2016 - formacja Muode Koty. Spotkajmy się, aby wspólnie uczcić obchody Roku Miłosierdzia i przygotować się na Światowe Dni Młodzieży, które w lipcu tego roku odbędą się w Krakowie. Chcemy to szczególnie podkreślić śpiewem, modlitwą, radością i uwielbieniem!

Jak co roku na publiczność czekać będą także:

  • miasteczko zabaw dla dzieci,
  • stoiska wydawców chrześcijańskich z muzyką, filmem oraz literaturą,
  • stoiska wspólnot i kościołów chrześcijańskich
  • oraz wiele innych atrakcji

W tym roku nie zabraknie także stoisk ze smacznym jedzeniem oraz mnóstwa darmowych atrakcji dla najmłodszych uczestników. Po więcej szczegółów zapraszamy na oficjalną stronę koncertu. 

Wstęp na koncerty jest bezpłatny

Źródło: profil FB koncertu