Co ? Gdzie ? Kiedy ?

Kalendarz

Polecamy

Magicland Festival 2016

Klubowa Zabawa na świeżym powietrzu, niepowtarzalna impreza w samym centrum Aglomeracji!
Tej nocy możecie się spodziewać połączenia najlepszej muzyki prezentowanej przez popularnych DJów oraz instrumentalistów, wyjątkowej oprawy artystycznej i wizualnej w jedynej takiej lokalizacji na Śląsku!

Kiedy: 16-17.07.2016 (sobota-niedziela) godzi. 18:00
Gdzie: Dolina Trzech Stawów – Muchowiec Katowice

 

Po raz DRUGI w samym centrum Aglomeracji Śląskiej, w wyjątkowym miejscu, które od kilku pokoleń jest sercem rozrywki, jednym z najbardziej charakterystycznych obiektów Śląska odbędzie się Europejske Święto MAGICLAND FESTIVAL!

Inspirowana największymi na świecie festiwalami muzycznymi, planowana na podstawie analizy najpopularniejszych trendów, ale przede wszystkim powstała w wyniku radości z kreowania jej Twórców. Doskonała alternatywa dla zatłoczonych i dusznych klubów, gwarantująca magiczny klimat imprezy w niepowtarzalnych miejscach, pod gołym niebem, na świeżym letnim powietrzu. To właśnie nowy wymiar rozrywki, to właśnie MAGICLAND!

Jak podkreślają organizatorzy MAGICLAND FESTIVAL to jeden z największych projektów jaki mają okazję realizować. Podczas festiwalu na odwiedzających czekać będą:

✔ Ogromnego Danceflooru - W całości klimatyzowanego świeżym powietrzem letniej nocy
✔ Pokazu Pirotechniki Scenicznej
✔ Występów Instrumentalistów Live - Gwarantujące wyjątkowość i oryginalność części muzycznej)
✔ Występów Animatorów - Tancerze i akrobaci obsługujący największe eventy w europie
✔ Balonów Gigantów
✔ Gadżetów LED
✔ Wyrzutni CO2 - Gwarantującej orzeźwiający powiew w najgorętszych, pierwszych rzędach
✔ Oprawę Świetlno-wizualną
✔ Bezpieczeństwa Gwarantowanego przez profesjonalną, licencjonowaną Firmę Ochroniarską
✔ Niepowtarzalnych wrażeń i wspomnień
✔ Teledysku z imprezy - Profesjonalna ekipa filmowa, ujęcia z ziemi oraz powietrza oraz najlepsza obsada aktorska - czyli WY!

WESOŁE MIASTECZKO to najciekawsze wrażenia w nocnej scenerii:

Przejażdżki na ekstremalnych oraz wielu innych spokojniejszych atrakcjach jak: SPACE LOOP, SPACE JAM, HIP HOP, APOLLO, BIGEXTREME I WIELU INNYCH!

Niepowtarzalna okazja by przekonać się jak pięknie wygląda miasto i park nocą z gondoli Diabelskiego Młynu, który ściągamy specjalne na tę okazję!

Magicland Festival - Bilet w przedsprzedaży dostępne w cenie od 11,00 zł do 21,00 zł, w dniu imprezy dostępny w cenie 26,00 zł uprawniający do uczestnictwa w Magicland Festival. Natomiast nie uprawnia do skorzystania z atrakcji Wesołego Miasteczka:

11 zł - tylko 1000 sztuk
16 zł - do 13 czerwca
21 zł - w przedsprzedaży
26 zł - w dniu imprezy

Magicland Festival FUNFAIR - Bilet w przedsprzedaży dostępne w cenie od 19,99 zł do 39,99 zł, w dniu imprezy dostępny w cenie 49,99 zł uprawniający do uczestnictwa w imprezie, oraz co najważniejsze, do skorzystania ze wszystkich atrakcji Wesołego Miasteczka:

19,99 zł - tylko 500 sztuk w tak rewelacyjnej cenie!
29,99 zł - do 13 czerwca
39,99 zł - w przedsprzedaży
49,99 zł - w dniu imprezy

VIP Magicland Festival FUNFAIR - Bilet wstępu do strefy VIP wraz z OPEN BAR w przedsprzedaży dostępny w cenie od 199,00 zł do 299,00 zł, bilet w dniu imprezy dostępny w cenie 349,00 zł uprawniający do uczestnictwa w imprezie, oraz do skorzystania ze wszystkich atrakcji Wesołego Miasteczka:

199 zł - tylko 10 sztuk
249 zł - do 13 czerwca
299 zł - w przedsprzedaży
349 zł - w dniu imprezy

BILETY do kupienia onlineTUTAJ 

Źrodło: Magicland