Skup Kultury

Stowarzyszenia: Cała Naprzód oraz Stowarzyszenie Przed Siebie mają zaszczyt zaprosić na wielki finał III edycji Skupu Kultury – największego na Śląsku kiermaszu kulturalnego o charakterze charytatywnym.

Kiedy: 18.06.2016 (sobota)
Gdzie: Gliwice - Śląski Bar Wegetariański Ajntopf, ul. Kłodnicka 2

Kiedy: 19.06.2016 (niedziela)
Gdzie: Rynek Gliwice

SOBOTA Z KRYMINAŁEM:

• 15:30-18:30 warsztaty pisania kryminału
  • 19:00 - spotkanie autorskie z Wojciechem Chmielarzem

Wojciech Chmielarz: (ur. 1984) autor kryminałów, dziennikarz, uznawany za jednego z najbardziej obiecujących pisarzy kryminalnych młodszego pokolenia. Jest autorem trzech książek z serii kryminałów o komisarzu Mortce, trzykrotnie nominowanym do Nagrody Wielkiego Kalibru. Nagrodę tę otrzymał w 2015 roku za powieść "Przejęcie". W 2016 roku został ponownie nominowany do Nagrody Wielkiego Kalibru - za ostatnią powieść "Wampir", której akcja toczy się w Gliwicach.

UWAGA! Ze względu na ograniczoną liczbę uczestników warsztatów pisania kryminału obowiązują wcześniejsze zapisy, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Decyduje kolejność zgłoszeń.

NIEDZIELA - WIELKI FINAŁ:

1. Kiermasz kulturalny (12.00-20.00)

• książki (literatura piękna, popularnonaukowa, książki w językach obcych, literatura dla dzieci i młodzieży)
  • płyty CD
  • kasety
  • winyle
  • filmy na DVD
  • gry komputerowe i planszowe

Za wybrane pozycje zapłacisz tyle, ile będziesz chciał! Wszystkie rzeczy, które zostaną wystawione na kiermaszu zostały przekazane organizatorom podczas kilkumiesięcznej zbiórki wszelkich dzieł kultury. Całkowity dochód z imprezy zostanie przeznaczony na pomoc niepełnosprawnym podopiecznym Stowarzyszenia Cała Naprzód.

2. Warsztaty otwarte

• Wiły wianki wiły - Projekt CzujCzuj
  • Spotkanie z gliną - Agnieszka Chrzanowska, Studio ACM
  • Exliblis dla każdego - Katarzyna Janecka
  • Przerób sobie T-shirt czyli drugie życie podkoszulka – Monika Burszczan

3. Koncerty

Dawka kultury na najwyższym poziomie, świetnej rozrywki i pozytywnej energii gwarantowana!

Źródło: profil FB Skup Kultury