Biegnij z Psiakiem

Miasto Katowice oraz Instytut Regionalny w Katowicach zapraszają na BIEG Z PSIAKIEM, który odbędzie się w najbliższą niedzielę w Parku Kościuszki.

Zebrane fundusze zostaną w całości przekazane na rzecz Miejskiego Schroniska dla bezdomnych zwierząt w Katowicach.

Kiedy: 19.06.2016 (niedziela) godz. 10:00
Gdzie: Park Kościuszki Katowice

Organizacja biegu ma na celu zbiórkę pieniędzy na cele statutowe Miejskiego Schroniska dla bezdomnych zwierząt w Katowicach. Propagowanie zdrowego trybu życia i rekreacji z psem. Podwyższanie świadomości na temat konieczności sprzątania po swoim psie. Popularyzacja adopcji psów. Popularyzacja regionu.

Kilka przydatnych informacji:

• mapa biegu
  • regulamin
  • start i meta zlokalizowane w pobliżu Wieży Spadochronowej w Parku Kościuszki w Katowicach
  • długość biegu: 5 km
  • bieg odbędzie się bez względu na pogodę
  • zgłoszenia: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Zgłoszenia w formie elektronicznej przyjmowane będą na stronie drogą mailową do dnia 18.06.2016 r. do godziny 23:59. Zgłoszenia w Biurze zawodów przyjmowane będą w dniu 19.06.2016 r. w godzinach od 9:00 do 10:00.
  • wpisowe: 10 zł

W zgłoszeniu należy podać następujące dane:

• KATEGORIA INDYWIDUALNA

- imię i nazwisko,
- imię i rasa psa/psów (max 2 psy),

• KATEGORIA RODZINNA

- imię i nazwisko Opiekuna rodziny (osoba pełnoletnia),
- imiona i nazwiska kolejnych zawodników (max 4 osoby w tym 3 dzieci),
- imię i rasa psa/psów (max 4 psy)

Źródło: katowice.eu