Co ? Gdzie ? Kiedy ?

Kalendarz

Polecamy

Veganmania

Veganizm dla jednych to styl życia dla innych chwilowa moda. Wszystkim miłośnikom tym z kilkuletnim doświadczeniem i tych dopiero stawiających pierwsze kroki oraz tych ciekawskich, chcących sprawdzić co i jak w temacie veganizmu, zapraszamy na trzecią już edycję Festiwalu Wegańskich Inicjatyw Veganmania!

Kiedy: 12.02.2017 (niedziela) godz. 11:00-19:00
Gdzie: SPODEK Katowice, Al. Korfantego 35

Veganmania to cykliczne wydarzenie organizowane przez największe miasta w Polsce. Celem tego eventu jest pokazanie jak świetna jest kuchnia roślinna i że wegański styl życia nie oznacza wyrzeczeń. :) Wielu wystawców oferuje nie tylko pyszne wegańskie jedzenie, ale także kosmetyki, ubrania, książki, gadżety, usługi i wiele innych.

Uzupełnieniem strefy wystawowej jest strefa wykładowo-warsztatowa, w której fachowi prelegenci poruszają różnorodne i ciekawe tematy związane z weganizmem.
Każda Veganmania oferuje też mnóstwo innych atrakcji i jest świetną okazją do integracji oraz poznania interesujących ludzi.

Zaglądajcie na wydarzenie - będziemy publikować szczegółowe informacje o wystawcach i programie w komentarzach. Zapraszajcie znajomych, rodziców, rodzeństwo, ciocie i babcie! Ta Veganmania będzie jeszcze większa i jeszcze lepsza od poprzednich!

WSTĘP na wydarzenie jest BEZPŁATNY!

W tym roku swoją ofertę przedstawią:

• Jedzenie i napoje: Serotonina * Petit * Slowly Veggie * Veggie * Zielony Most - Bistro Wegańskie Katowice * Kolorowy Talerz * JOHN-LEMON POLSKA * Delicatessen Chorzów * Kraina Kurtosza * Dobra Karma * Falafel Bejrut * Zmiany Zmiany * Bryza * Bezmięsny Mięsny * Zielony Talerz * nono * Pizza pub loft * Veganise * Okiem i Brzuchem * Miss Cupcake * Handnroll : Sushi w rolkach * Physalis * Słodkie Vege * Mihiderka * Vegab * Bujna * Smooth the Fruit * Chalwa Turecka * Ottomańska Pokusa * Mazaya falafel * Winnica Mnich * Krowarzywa * Rurki z kremem * KAFAR * Browar Hajer * Vege Baza * Farma Burgerownia Roślinna * Kuferek Smaku * PieRogi Vegan * Królestwo

Moda: Freak Show * Menima * Mussfashion * PUNK PARROT * Slogan - Ethical and vegan clothing * Try.It.On * NinetyEight Clothing * CZARNY * BOHO

• Sklepy: Biolada * VegAnka * Urban Vegan * dobrekonopie.pl * Majne Szwajne Vegan Deli * Nutura * chilliSmak

• Kosmetyki: Ecorocco * EkoPolka Drogeria internetowa * Mydła Naturalne ŻE ĄĘ * Natural Secrets * Arbonne * Ekopasaż Helfy

• Inne: Zielona Edukacja

Źródło: Veganmania FB