Śląski Targ Nocny

Nadszedł ten moment, kiedy również Katowice doczekały się swojego Śląskiego Targu Nocnego.

Ba! jak mówią organizatorzy mają zamiar nawet przejeść Warszawę, Trójmiasto i Poznań, a MY - odwiedzający mamy im w tym pomóc - pomożecie?

Kiedy: 14-16.07.2017 (piatek-niedziela)
Gdzie: Fabryka Porcelany, ul. Porcelanowa 23

Zapraszamy na prawdziwy festiwal pełen muzyki, koncertów, tańców, kina i innych atrakcji, a to wszystko w towarzystwie starannie wyselekcjonowanych wystawców, którzy będą troszczyć się Wasze żołądki do pełna.

LISTA WYSTAWCÓW (2/3):

1. Naszebao
2. Montownia smaku i zdrowia
3. Imbir i Ryż wok walk
4. Walenty Kania "Kuchnia dla odważnych"
5. SZTUKAFE
6. Botanika
7. Pizza Truck
8. Król Kur
9. Tio Malo
10. Soupstancja
11. Węgierskie Specjały
12. Real Greek
13. Fritka.pl
14. Zimny Drań
15. Kawavan
16. Ekorre
17. A to dobre!.
18. Studio Tatuażu Merriebelle
19. Fundacja Szanowny Pan Kot
& more...

Ale to nie wszystko! Warto zabrać mamę, siostrę, dziadka, psa (a nawet dwa jak się ma) i przyjść, usiąść pod gwieździstym niebem, w otoczeniu starej Fabryki Porcelany i wychillować ze znajomymi, napić się dobrego trunku i nie wychodź szybko bo naprawdę będzie fajnie. Dla wszystkich odwiedzających organizatorzy zaplanowali szereg atrakcji, które będą idealnym dopełnieniem wykwintnej uczty.

SZCZEGÓŁOWY PORORAM:

14.07.2017 (piatek):

• 20:00-22:00 Holak - Koncert podczas Śląskiego Targu Nocnego
  • 21:00-23:00 KINO Letnie. Pokaz plenerowy w ramach letniego cyklu KINO ARTHOUSE - Summer Film Festival 2017 w Fabryce Porcelany.
  • 22:00-6:00 Otwarcie Dziedzińca + Leibniz i Carl Suspect | Porcelanowa 23

15.07.2017 (sobota):

Więcej informacji niebawem.

16.07.2017 (niedziela):

Niedziela od zawsze była dniem rodzinnym dlatego ten dzień organizatorzy dedykują przede wszystkim dzieciom i ich rodzicom.

Już w tę niedzielę grupa Tawit zadba o wszystkie pociechy. Na placu Fabryki Porcelany stanie 5 atrakcji dla dzieci w różnym wieku:

• zjeżdżalnia
  • tor przeszkód
  • plac zabaw „dżungla” dla maluchów
  • eurobungee
  • wieża skoków dla starszych

Dodatkowo na miejscu spotkać będzie można barwnych animatorów, którzy zadbają o mile spędzony czas rodziców i ich milusińskich. Będą bańki, będą malowane buzie, będzie kolorowo i rodzinnie.

Tak więc zapraszamy wszystkich W nadchodzący weekend na coś czego Katowice jeszcze nie widziały.
Do zobaczenia na miejscu!

Zapraszamy w godzinach:

• Piątek 17:00–2:00
  • Sobota 17:00–2:00
  • Niedziela 14:00–21:00

WEJŚCIE NA WSZYSTKIE WYDARZENIA ZA FRIKO!

Źródło: profil wydarzenia na FB