III Śląskie Targi Ślubne

Targi Ślubne to jedyna tak popularna i prestiżowa impreza skupiająca całą branżę ślubno-weselną.

Impreza już od 20 lat, gromadzi pod jednym dachem blisko 200 wystawców oferujących różnorodne produkty i usługi niezbędne do organizacji najważniejszego dnia w życiu –  wyjątkowego ślubu i wesela.

Kiedy: 19.11.2017 (niedziela) godz. 10:00-17:00
Gdzie: MCK w Katowicach, Plac Sławika i Antolla 1

Organizatorzy zapewniają ogromną dawkę inspiracji! Odwiedzający będą mogli poznać najnowsze trendy i nowinki, które na miejscu będzie można skonsultować ze specjalistami. Wśród stoisk znajdą się najnowsze modele sukien ślubnych, idealnie skrojone garnitury oraz najmodniejsze obrączki.

Nie zabraknie również oferty firm foto-video, dekoratorskich i florystycznych. Przyszłym Młodym Parom zaprezentują się także cukiernie i sale weselne, agencje barmańskie oraz wielu innych przedstawicieli branży. Ponadto, na stoiskach będą czekały specjalne oferty targowe i atrakcyjne rabaty, przygotowane przez większość wystawców z myślą o  Śląskich Targach Turystycznych.

Dodatkowym punktem programu będzie starannie przygotowany program sceniczny. Ciekawe warsztaty i prelekcje prowadzone przez profesjonalistów, pokazy najpopularniejszych trendów mody ślubnej, prezentacje zespołów muzycznych, show barmańskie i konkursy z cennymi nagrodami dla przyszłych nowożeńców, to tylko część niezwykłych atrakcji dopełniających imprezę. Przed ślubem obecność obowiązkowa! :)

Nie przegapcie szansy na zorganizowanie wymarzonego ślubu i wesela!

INFORMACJE PRAKTYCZNE:

Międzynarodowe Centrum Kongresowe w Katowicach znajduje się pomiędzy al. Korfantego a ul. Olimpijską, tuż obok Spodka. Wejście od strony ul. Olimpijskiej.

Przy MCK dostępny jest bezpłatny parking na 1200 pojazdów. Do dyspozycji zwiedzających będzie również bezpłatna szatnia. Na miejscu będzie czynny punkt gastronomiczny.

Targi odbywają się w godzinach: 10:00 - 17:00. Główne pokazy na scenie o godz. 12:00 powtórka o godz. 15:00. Prezentacja zespołów odbywa się przez cały dzień w osobnmym pomieszczeniu z lewej sttrony od wejścia na halę.

Bilety dostępne w kasie przy wejściu, w cenie 15 zł/osoba. Prowadzona jest również sprzedaż biletów online
Dzieci pod opieką dorosłych wstęp wolny. W kasach nie ma możliwości płacenia kartą.
Osoby z biletami elektronicznymi proszone są od razu do punktu kontroli.

Wyjście z zamiarem powrotu należy zgłosić ochronie.

Więcej informacji dotyczących III Śląskich Targów ślubnych można uzyskać na stronie Targów

Źródło: targislubne.pl