Co ? Gdzie ? Kiedy ?

Kalendarz

Polecamy

II edycja Rodzinnych Targów Zdrowia

Już w najbliższą sobotę odbędzie się II edycja Rodzinnych Targów Zdrowia, wyjątkowego wydarzenia przeznaczonego dla całych rodzin. Na odwiedzających, oprócz ponad setki wystawców, ponownie czekać będzie specjalistyczna aparatura do badań, a także szereg atrakcji, pokazów i konkursów. Całość poprowadzi Krzysztof Ibisz.

Kiedy: 13.01.2018 (sobota), godz. 10:00
Gdzie: MCK Katowice, Plac Sławika i Antalla 1

I edycja Rodzinnych Targów Zdrowia okazała się dużym sukcesem i przyciągnęła tysiące osób. Organizatorzy zapowiadają, że kolejna przyniesie jeszcze więcej atrakcji, pokazów oraz możliwości dla wszystkich osób, które są zainteresowane profilaktyką prozdrowotną i chcą wykonać szereg podstawowych oraz specjalistycznych, trudno dostępnych badań pod czujnym okiem specjalistów.

Na terenie targów znajdzie się ponadto strefa dla rodzin z dziećmi, a przez cały dzień na scenie głównej odbywać będą się interesujące pokazy, którym przewodzić będzie konferansjer wydarzenia, Krzysztof Ibisz.
Na Rodzinnych Targach Zdrowia coś dla siebie znajdą również osoby chcące poszerzyć swoją wiedzę o zdrowiu, w specjalnie przygotowanej do tego strefie, gdzie odbędzie się do kilkunastu prelekcji poruszających najważniejsze tematy związane właśnie ze zdrowiem. Na uczestników czekać będzie także strefa gastronomiczna, na której w oczekiwaniu pomiędzy kolejnymi atrakcjami będzie można zjeść ciepły posiłek.

Rodzinne Targi Zdrowia to recepta na udany dzień dla każdej rodziny.

www.targizdrowia.com.pl