Międzynarodowe Targi Turystyczne GLOBalnie

Międzynarodowe Targi Turystyczne od ponad dwóch dekad przyciągają do Katowic rzesze zwiedzających. Są jedną z największych turystycznych imprez w Polsce i mogą pochwalić się liczbą ośmiu tysięcy gości w każdej edycji. Termin targów – początek marca, tuż przed otwarciem sezonu sprawia, że impreza przyciąga zarówno specjalistów z branży, jak i turystów.

Wszystkim turystom szukającym indywidualnych rozwiązań, turystom szukającym gotowych form wypoczynku, pasjonatom turystyki pieszej – rowerowej – górskiej, gastro-turystom, pasjonatom żeglarstwa, szkołom turystycznym, hotelarskim oraz rodziny z dziećmi polecamy odwiedzić tegoroczne Targi.

Kiedy: 23-25.03.2018 (piątek-niedziela)
Gdzie: MCK w Katowicach, Plac Sławika i Antalla 1

Dla sektora turystycznego to doskonała okazja do wymiany informacji, przygotowania się do sezonu letniego, nawiązania nowych kontaktów biznesowych oraz poszerzenia swojej oferty.

Klienci końcowi mają możliwość skorzystania z wielu ofert tour operatorów i firm zajmujących się obsługą branży turystycznej, żeglarskiej i wypoczynkowej. Targi do aktywnej promocji swojej oferty wykorzystują również Państwa, Miasta i Regiony Partnerskie.

Targi organizowane są w nowoczesnych przestrzeniach Międzynarodowego Centrum Kongresowego w Katowicach i są wyjątkową okazją do zapoznania się i skorzystania z bogatej oferty producentów i dostawców rozwiązań z całego świata.

GŁÓWNA TEMATYKA TARGÓW:

• touroperatorzy, biura podróży,
  • krajowe i zagraniczne regiony turystyczne
  • przewoźnicy (linie lotnicze, promowe, kolejowe, autokarowe)
  • gestorzy bazy noclegowej (hotele, ośrodki wypoczynkowe, pensjonaty)
  • sanatoria, uzdrowiska, spa
  • krajowe i zagraniczne organizacje, związki, izby turystyczne
  • agroturystyka
  • wydawnictwa turystyczne
  • ubezpieczenia
  • obiekty kongresowe i konferencyjne
  • programy komputerowe, internetowe portale turystyczne
  • inne obiekty i atrakcje turystyczne
  • sporty wodne (rejsy, żagle, nurkowanie, narty, deski, wędkarstwo, inne)
  • loty (balonowe, samolotowe, szybowcowe, paralotnie, skoki spadochronowe)
  • turystyka i sporty ekstremalne (skoki na gumach, wspinaczki, rajdy, konie, polowania)
  • sprzęt turystyczny i sportowy

Ekspozycja targowa czynna w dniach:

• 23.03.2018 w godzinach od 10:00 do 17:00
  • 24.03.2018 w godzinach od 10:00 do 18:00
  • 25.03.2018 w godzinach od 10:00 do 16:00

CENY I RODZAJE BILETÓW:

Bilety można zakupić podczas targów w kasach przy wejściu, lub w przedsprzedaży w punktach TicketPortal oraz na ich portalu.

23 marca (piątek):

• 8 zł - ulgowy (emeryci, renciści, młodzież szkolna, studenci)
  • 30 zł - bilet trzydniowy
  • 20 zł - bilet trzydniowy ulgowy (emeryci, renciści, młodzież szkolna, studenci)

24 marca (sobota):

• 12 zł* - normalny + bezpłatna prezentacja Neli Małej Reporterki
  • 12 zł** - normalny + bezpłatna prezentacja Neli Małej Reporterki + bezpłatne spotkanie z Nelą
  • 8 zł - ulgowy (emeryci, renciści, młodzież szkolna, studenci, dzieci od 4-6 lat)
  • 8 zł* - ulgowy + bezpłatna prezentacja Neli Małej Reporterki:
  • 8 zł** - ulgowy + bezpłatna prezentacja Neli Małej Reporterki + bezpłatne spotkanie z Nelą

UWAGA! Każde dziecko chcące zobaczyć prezentację lub spotkać się z Nelą (również te do 4 roku życia) musi mieć wykupiony bilet ulgowy. Ze względów logistycznych musimy znać dokładną liczbę osób chętnych.

25 marca (niedziela):

• 30 zł - bilet trzydniowy
  • 20 zł - bilet trzydniowy ulgowy (emeryci, renciści, młodzież szkolna, studenci)
  • po rejestracji (branża) wstęp GRATIS

** bilet uprawnia do wstępu na targi, w godzinach 10:00-18:00 oraz wstępu na prezentację Neli Małej Reporterki, która odbędzie się na scenie głównej targów o godzinie: 14:00, a także do spotkania z Nelą po zakończeniu prezentacji (15:30-18:00) w celu uzyskania jej autografu. UWAGA: Ze względu na ograniczony czas spotkania, prosimy by do Neli podchodziły jedynie dzieci, a rodzice/opiekunowie mogą w tym czasie uwiecznić tę miłą chwilę robiąc im wspólne zdjęcie.

Po więcej szczegółów zapraszamy na oficjalną stronę Międzynarodowych Targów Turystycznych GLOBalnie.