3. Śląskie Targi Książki

Wszystkich miłośników książek zapraszamy na III Śląskie Targi Książki, podczas których każdy "mol książkowy" znajdzie coś dla siebie! To ogólnopolskie wydarzenie kulturalne, skierowane do miłośników literatury - czytelników, a także wszystkich osób, które książkę tworzą i promują – autorów, tłumaczy, wydawców, poligrafów, księgarzy, bibliotekarzy także krytyków literackich, dziennikarzy i blogerów.

Świetni autorzy, bogata oferta wydawnictw przygotowana przez blisko 180 wystawców, warsztaty, spotkania literackie, dyskusje i atrakcje dla dzieci – tak zapowiadają się 4. Śląskie Targi Książki.

Kiedy: 12-14.10.2018 (piątek-sobota)
Gdzie: MCK Katowice, Plac Sławika i Antalla 1

Targi Książki w Katowicach, zainagurowane w 2015 r., oferują miłośnikom literatury doskonałą okazję do spotkań z wybitnymi twórcami – pisarzami i poetami, ilustratorami i tłumaczami, także znanymi i lubianymi osobistościami świata kultury i sztuki, są impulsem rozwijającym pasję czytania i okazją do zakupu książek w dobrych cenach.

Skierowane są przede wszystkim do czytelników, ale też do grup zawodowych, które książkę tworzą i promują – autorów, tłumaczy, wydawców, poligrafów, księgarzy, bibliotekarzy także krytyków literackich, dziennikarzy i blogerów. Prezentacji oferty blisko 150 wydawnictw towarzyszy różnorodny i bogaty program wydarzeń – spotkania z autorami, debaty, wydarzenia artystyczno-literackie i liczne atrakcje dla dzieci.

Ważne miejsce Śląskich Targi Książki w kalendarzu imprez kulturalnych Katowic potwierdza bilans trzeciej edycji – 108 autorów z Polski i zagranicy, 144 wystawców oraz rekordowa, 34-tysięczna publiczność!

Targi czynne będą w godzinach:  10:00-18:00 (piątek-sobota), 10:00-17:00 (niedziela). Wstęp na Targi jest wolny.

Szczegółowy program targów dostępny TUTAJ
Przydatne informacje dla zwiedzających: lista wystawców katalog OnLine STK jak dojechać

Źródło: slaskczyta.pl