Co ? Gdzie ? Kiedy ?

Kalendarz

Polecamy

Festiwal Rozmaitości

To festiwal obfitujący w bogatą ofertę zajęć warsztatowych dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Tegoroczny Festiwal Rozmaitości to rozszerzona formuła, dobrze znanej już w Czyżynach. Nowe formy warsztatowe, poszerzone grono organizatorów i partnerów imprezy, podział stref warsztatowych na dwa dni, to tylko kilka ze zmian.

Przez cały czas trwania Festiwalu uczestnicy będą mogli skorzystać także z Herbaciarni, w której czekać będą różne gatunki herbat do degustacji.

Kiedy: 21-22.11.2015 (sobota-niedziela)
Gdzie: Klub 303 Ośrodka Kultury Kraków - Nowa Huta os. Dywizjonu 303 nr 1

Do sobotniej strefy warsztatowej zaproszona jest młodzież i dorośli. Podczas przygody z rozmaitościami będzie można zatańczyć breaka, stanąć za Dj-ską konsoletą, spróbować swoich sił w bit-boksie, poznać tajniki kuchni molekularnej, poćwiczyć składanie papieru techniką origami, przejść kurs charakteryzacji scenicznej i przeobrazić się na krótką chwilę w siebie 40/50 lat później, popracować nad ciałem podczas akrobatyki partnerskiej, warsztatów chodzenia na szczudłach lub warsztatów cyrkowych. O 20:00 nastąpi muzyczne starcie młodych raperów.

Niedzielne popołudnie Klub 303 przejmują najmłodsi. W zależności od wieku, dzieci będą mogły skorzystać m.in. z: magicznych warsztatów z teatru cieni, warsztatów tanecznych z breakdance i zumby, mini cyrku z cyrkowymi sztuczkami, warsztatów djingu, warsztatów niezwykłej plastyki, podczas których powstaną kolaże i drzeworyty a także rodzinnych warsztatów duo akro. Na pożegnanie, na dobranoc o godz. 18.00 będzie można obejrzeć spektakl cieniowy Calineczka.