Co ? Gdzie ? Kiedy ?

Kalendarz

Polecamy

Kabaret Ani Mru-Mru

Kabaret Ani Mru-Mru jak obiecał, ma dobre wieści - a tą dobrą wiadomością jest Skurcz! To znaczy, skurcz nie zawsze jest dobrą wiadomością, ale tym razem zdecydowanie tak bo właśnie taki tytuł będzie miał nowy pachnący świeżością program kabaretu.

 

Kiedy: 10.12.2015 (czwartek) godz. 18:00 oraz 20:30
Gdzie: Kino MOKSiR Chrzanów ul. Broniewskiego 4

Kabaret Ani Mru-Mru powstał w Lublinie w grudniu 1999 roku. Po szybkich i skutecznych roszadach personalnych od bez mała dwunastu lat występuje i bawi publiczność w trzyosobowym składzie. Marcin Wójcik, Michał Wójcik oraz Waldemar Wilkołek. Jak twierdzą ich wspólni znajomi, i tak kiedyś na pewno wpadliby na siebie na ulicy. Mają to samo poczucie humoru, a to sprawia, że świetnie się dogadują, zarówno na scenie jak i w życiu prywatnym. Rodzaj żartów, gagów i skeczy doskonale trafił nie tylko w gusta szerokiej publiczności w całym kraju, ale również środowiska. Ani Mru-Mru jest laureatem wszystkich najbardziej prestiżowych przeglądów i festiwali kabaretowych.

Bilety do nabycia na stronie KupBilecik.pl

Wszystkich, którzy nie zdążyli na czwartkowy występ kabaretu zapraszamy na piątkowe wystąpienie w krakowskim Kijów Centrum przy al. Krasińskiego 34