Festiwal - NIEBYWALENCJA

W ostatni weekend przed Świętami Bożego Narodzenia odbędzie się pierwsza edycja Festiwalu im Jeremiego Przybory -  NIEBYWALENCJA. Podczas festiwalu zaplanowano przesłuchania konkursowe, koncerty podczas których na scenie wystąpią m.in. Magda Umer, Artur Andrus. A wszystko to w klimacie charakterystycznym dla twórczości Jeremiego Przybory.

Kiedy: 18-19.12.2015 (piątek-sobota)
Gdzie: Centrum Kultury ROTUNDA w Krakowie
ul. Oleandry 1

Jeremi Stanisław Przybora – polski poeta, pisarz, satyryk, aktor, współtwórca (wraz z Jerzym Wasowskim) telewizyjnego „Kabaretu Starszych Panów” i „Kabaretu Jeszcze Starszych Panów” oraz radiowego teatrzyku „Eterek”, cyklu audycji telewizyjnych „Divertimento”, autor libretta do musicalu „Piotruś Pan”.

Program festiwalu:

18 grudnia piątek
13.00 – 17.00 Przesłuchania konkursowe CK Rotunda – wstęp wolny
20.30 –„Herbatka z Przyborą” koncert jakiego jeszcze nie było.
W programie taniec i stand up w stylu Przybory, audycja radiowa o panu Jeremim, wspólne śpiewanie i wiele innych atrakcji występują: Teresa Drozda, Fair Play Crew, Karol Kopiec, i inni
Bilety: 20zł

Sobota 19 grudnia
19.00 „Klinek na Splinek „ – koncert galowy Niebywalencji – występują Magda Umer, Artur Andrus, warszawski chór Collegium Musicum z dyrygentem Andrzejem Borzymem oraz laureaci Niebywalencji.
Reżyseria Krzysztof Jaślar.
Bilety: 60zł