Co ? Gdzie ? Kiedy ?

Kalendarz

Polecamy

"Kraina Lodu - film z muzyką na żywo"

Ferei, gigantyczna superprodukcja, multimedialne widowisko, ponad stu artystów na scenie! Te wszystkie niezwykłe doznania będzie można poczuć w pierwszy weekend lutego podczas widowiska „Kraina Lodu — film z muzyką na żywo”. Magiczną muzykę do amerykańskiej animacji wykonają Orkiestra Akademii Beethovenowskiej oraz Chór Polskiego Radia pod dyrekcją Erika Ochsnera.

Kiedy: 05.02.2016 (piątek) godz. 18:00
Gdzie: TAURON Arena Kraków, ul. Stanisława Lema 7

Muzykom na scenie towarzyszyć będą członkowie wokalnej obsady filmu: Czesław Mozil, Kasia Łaska, Magda Wasylik i Marcin Jajkiewicz, którzy wykonają przebojowe piosenki z filmu na żywo.

„Krainy lodu” nikomu chyba nie trzeba przedstawiać. to wyróżniona ponad 70-cioma nagrodami, w tym dwoma Oscarami, zapierająca dech w piersiach komedia przygodowa Studia Walta Disneya. Produkcja została zrealizowana z wielkim rozmachem, dzięki czemu łatwo zapomnieć, że ogląda się film i uwierzyć, że Arendelle istnieje naprawdę. Film jest zabawny i łapie za serce, ale jednocześnie potrafi zaskoczyć. Charakteryzują go także wyraziste postaci, rozmach opowieści i doskonała realizacja wizualna odpowiadające wymaganiom dzisiejszej widowni.

Film zostanie wyświetlony na ogromnym ekranie o powierzchni 26 metrów szerokości i 11 metrów wysokości, a towarzyszyć mu będzie muzyka wykonana na żywo przez ponad stu artystów. Na oszałamiający pokaz wysokiej rozdzielczości obrazu i światła w towarzystwie magicznej muzyki organizatorzy zapraszają widzów w każdym wieku, tych najmłodszych i tych nieco starszych.

Widowisko jest wydarzeniem towarzyszącym Festiwalowi Muzyki Filmowej w Krakowie 2016. Organizatorami są Miasto Kraków i Krakowskie Biuro Festiwalowe, a partnerem Disney Music Group.

Bilety można kupić za pośrednictwem portalu Eventim.pl oraz w czterech punktach informacji miejskiej:

  • InfoKraków przy ul. św. Jana 2,
  • w Pawilonie Wyspiańskiego (pl. Wszystkich Świętych 2),
  • w Sukiennicach (Rynek Główny 1/3)
  • w Centrum Obsługi Ruchu Turystycznego (ul. Powiśle 11).

Bilety kosztują od 50 do 199 zł. Oprócz pojedynczych biletów na koncert organizatorzy przygotowali także bilety rodzinne.

Źródło:TAURON Arena Kraków