1 Krakowska Giełda Płyt Winylowych

Inicjatywy związane z płytami winylowymi powstają i rosną jak grzyby po deszczu. Najbliższa okazja zakupienia oraz wymiany płyt będzie miała na krakowskim Kazimierzu.

Kiedy: 13.02.2016 (sobota) 11:00-16:00
Gdzie: Artefakt Cafe w Krakowie, ul. Dajwór 3

Inicjatorem przedsięwzięcia są krakowscy kolekcjonerzy i sprzedawcy płyt winylowych. W Polsce ruch tego typu dopiero raczkuje, ale odbywające się zagranicą imprezy trwają od wielu lat i pokazują, że takie przedsięwzięcia to świetny pomysł i dobra zabawa. Krakowscy organizatorzy marzą aby ich lokalne przedsięwzięcie przeistoczyło się w wydarzenie tej rangi.

Giełdy po okresie mniejszej popularności płyt analogowych działają już w Warszawie, Wrocławiu, Cieszynie, Bielsko Białej, Łodzi i Rybniku. Miejsc takich w Polsce przybywa, tak więc wszystkich miłośników winyli zapraszamy do Krakowa.

Wstęp na giełdę dla kupujących i osób prywatnie chcących sprzedać płyty z własnej kolekcji jest bezpłatny.

Parking: w dniu giełdy bezpłatny
Dojazd MPK: wszystkie tramwaje jadące na ulicę Miodową. Klub mieści się 100 m od przystanku tramwajowego.

DODATKOWE ATRAKCJE I UDOGODNIENIA:

• prezentacja płyt z winyli
  • konkurs winylowy z ciekawą płytą do wygrania
  • rabat na lane piwo w barze
  • stoły i krzesła do konsumpcji, odpoczynku i cieszenia się nowymi nabytkami.

DLA WYSTAWCÓW: wszyscy chętni chcący się wystawić z płytami proszeni są o kontakt na profilu FB lub mailowy pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. gdzie będzie można uzyskać szczegóły i warunki uczestnictwa. Ilość miejsca na giełdzie jest ograniczona!

Źródło: infoaudio.pl