Co ? Gdzie ? Kiedy ?

Kalendarz

Polecamy

Półfinały 32. Przeglądu Kabaretów PAKA

Tegoroczna PAKA odbędzie się już po raz 32!! Półfinały istnieją zdecydowanie krócej. Zostały powołane do życia gdy liczka zgłaszanych kabaretów okazała się tak duża, że dodatkowa selekcja stała się koniecznością.

Kiedy: 4-5.03.2016 (piątek-sobota) godz. 18:00
Gdzie: CK Rotunda w Krakowie, ul. Oleandry 1

Podczas 2-dniowego przeglądu można będzie zobaczyć kilkanaście kabaretów, których jeszcze nie są znane i nie są sławne, ale kto wie może to pierwszy ich krok do wielkiej kariery. 

Okazuje się, że kabaretowym twórcom dobrze robi spotkanie z grupą jurorów, którzy przeprowadzają szczegółową analizę ich programu, skecz po skeczu, piosenkę po piosence. A jak twórcy są zadowoleni i wyciągają wnioski - korzysta publiczność.
Podczas Półfinałów nie zobaczycie kabaretowych gwiazd, lecz tych, którzy gwiazdami staną się wkrótce, także dzięki Wam. Sztuka kabaretowa, jak żadna inna, jest oparta o kontakt z publicznością, o wzajemne reakcje, „chemię”, która tworzy się pomiędzy widzami a występującymi.

Półfinałowe przeglądy to znakomita zabawa, bowiem kabarety mają programy świeże, nieograne, z nowymi niezwykłymi pomysłami.

Bilety: 35 zł, 25 zł (bilety ulgowe przysługują studentom) do nabycia w portalu Biletyna.pl

Źródło: paka.pl