Co ? Gdzie ? Kiedy ?

Kalendarz

Polecamy

Festiwal Kolorów - Kraków

Nieważne ile masz lat czy jakiej muzyki słuchasz, ważne że potrafisz się uśmiechać i lubisz spędzać czas w gronie zwariowanych osób!

Przyjdź i pokoloruj z nami siebie i swoich najbliższych! Festiwal jest otwarty dla wszystkich!

Kiedy: 11.06.2016 (sobota) godz. 16:00
Gdzie: Kraków - Aleja Jana Pawła II 39

To już IV Edycja Festiwalu Kolorów. 

Wyrzuty kolorów holi o każdej pełnej godzinie, w których biorą udział tysiące uczestników będą must have każdego harmonogramu! Żółte okulary jak co roku będą spadały z nieba jak gwiazdki:-) W wybranych miastach ponownie pobawimy się w zielono-owocowej fotobudce Tutti-Frutti. O to aby nie paść z głodu zadbają foodtrucki w miasteczku gastronomicznym ze smakołykami z różnych stron świata. Galeria organizatorów będzie pękała w szwach od relacji fotograficznych Janka Ulickiego, a z każdego eventu przygotujemy relację video!

Jak podkreślają organizatorzy - Dla Was zmieniamy się na lepsze, bo dzięki temu nasza letnia kolorowa terapia działa coraz lepiej! Będzie więcej miast (do peletonu dołącza Szczecin, Rzeszów i Opole), bardziej znani artyści, dzięki którym będziecie mogli się rzucić w wir kolorowego tańca, a także więcej ciekawych spotów naszych partnerów. Pojawi się m.in. strefa Maoam, która różowym kolorem przyprawi Was o zawrót głowy :)

Wstęp na Festiwal - Bezpłatny!

Źródło: Festiwal Kolorów