Van Gogh Alive - Wystawa

Po wystawach w Berlinie, Mediolanie, Florencji, Szanghaju, Petersburgu, Seulu, Singapurze i Warszawie nadszedł czas na Kraków! Długo wyczekiwana, światowej sławy wystawa Van Gogh Alive, już niebawem zagości w nowo powstałym centrum wystawienniczym przy Galerii Krakowskiej.

Multimedialna wystawa Van Gogh Alive  jest jedyną i niepowtarzalną okazją do odkrywania twórczości malarza z nieznanej dotąd perspektywy dzięki wykorzystaniu technologii SENSORY4™.

Kiedy: 20.08-20.11.2016
Gdzie: Zabytkowy Dworzec Główny PKP w Krakowie, Plac Jana Nowaka-Jeziorańskiego 3

Wystawa to ponad 3 tysiące dzieł mistrza wyświetlanych w formie wielkoformatowych, tętniących kolorami obrazów. Każda powierzchnia galerii – ściany, kolumny, sufit, a nawet podłoga przemieniają się w pasjonującą opowieść o życiu i twórczości mistrza. Poruszająca gra świateł i kolorów, intensywna paleta barw, nietypowe pociągnięcia pędzla czy charakterystyczna faktura obrazów oglądane z bliska oraz towarzysząca, nastrojowa muzyka pozwolą lepiej docenić kunsztowny styl malarski van Gogha i razem z nim przenieść się do Holandii, Paryża, Arles, Saint-Rémy de Provence oraz Auvers-sur-Oise gdzie powstawały jego największe arcydzieła.

Wykorzystanie technologii SENSORY4™, nowoczesnej platformy multimedialnej pozwala wykreować tętniącą życiem przestrzeń na każdej galeryjnej powierzchni: ścianach, kolumnach, suficie czy podłodze. System łączący dynamiczną, wyświetlaną grafikę, z wielokanałowym dźwiękiem o kinowej jakości tworzą pasjonujący pokaz dzieł sztuki, niespotykany dotąd w tradycyjnych muzeach.

Bilety w cenie:

• poniedziałek - piątek:

50 zł - normalny
40 zł - ulgowy (studenci <26 lat, seniorzy 65+)
30 zł - szkolny (dzieci i młodzież <19 lat)
30 zł - osoby niepełnosprawne

• sobota, niedziela, święta:

60 zł - normalny
50 zł - ulgowy (studenci <26 lat, seniorzy 65+)
40 zł - szkolny (dzieci i młodzież <19 lat)
40 zł - osoby niepełnosprawne

• bilety grupowe: