Polska Zobacz Więcej - Weekend za Pół Ceny

Pilotażowa akcji "Polska zobacz więcej - weekend za pół ceny" jest organizowana przez Ministerstwo Sportu i Turystyki. Do akcji przyłączyło się ponad 400 partnerów z całej Polski, którzy przygotowali specjalne, atrakcyjne oferty usług turystycznych w obniżonej cenie nawet do - 50%.

Kiedy: 23-25.09.2016 (piątek-niedziela)
Gdzie: teren województwa małopolskiego

Założeniem akcji jest stworzenie banku ofert produktów i usług turystycznych w atrakcyjnych, obniżonych cenach, które będą oferowane w dniach 23-25 września 2016 r. na terenie całego kraju. „Polska zobacz więcej – weekend za pół ceny” to wykorzystanie sprawdzonej formuły weekendowych akcji zniżkowych organizowanych przez polskie miasta i regiony i przeniesienie jej na poziom krajowy. Pierwszą inicjatywą wykorzystującą pomysł weekendowych obniżek do promocji turystycznej była akcja „Poznań za pół ceny”, która jest organizowana corocznie od 2008 roku przez Poznańską Lokalną Organizację Turystyczną.

Akcja Ministerstwa Sportu i Turystyki ma na celu prezentację ogólnopolskiej oferty turystycznej i zachęcenia do korzystania z atrakcji i usług turystycznych na terenie całego kraju, również poza głównym sezonem wakacyjnym.

Projekt jest skierowany do branży turystycznej i gestorów atrakcji turystycznych oraz do turystów indywidualnych, którzy w dniach 23-25 września 2016 r. mogą skorzystać ze specjalnie przygotowanych zniżek w wysokości do -50%.

Aby skorzystać ze zniżki znajdź partnera za pomocą mapy lub wyszukiwarki partnerów i zapoznaj się z jego szczegółową ofertą.

Ze zniżek można korzystąć w dwojaki sposób:

• 1) Zniżki zgłoszone przez partnerów Akcji obowiązują od piątku godz. 17:00
    23 września 2016 r. do końca dnia 25 września 2016 r.
     w zależności od godzin pracy obiektu (np. w parkach rozrywki, muzeach, hotelach) zgodnie z zasadami określonymi w ofercie zgłoszonej przez Partnera.
  • 2) Ponadto niektórzy partnerzy (niektóre hotele, uzdrowiska, teatry) oferują możliwość zakupu usługi na inny wybrany termin, ściśle określony w ofercie, pod warunkiem dokonania zakupu lub rezerwacji w dnach 23-25 września 2016 r.

Rodzaj, wysokość i zasady korzystania zniżki znajdziesz każdorazowo na stronie internetowej Partnera, na którą nastąpi pezekierowanie z witryny "Polska zobacz więcej".

Zdecydowana większośc ofert nie jest limitowana. Z usługi może korzystać każdy chętny. Ograniczeniem może być pojemność obiektu (w przypadku hotelu lub np. muzeum) wynikająca z obiektywnych przyczyn. Sposób korzystania z usługi nie różni się w tym wypadku w żaden sposób od korzystania z usługi w innymi "niepromocyjnym" terminie. W przypadku ofert limitowanych, warunki skorzystania z oferty są wyraźnie określone w ofercie.

Masz pytania odnośnie akcji? Skorzystaj z formularza kontaktowego.

Uwaga! Jeżeli masz pytania dotyczące konkretnej oferty, skontaktuj się bezpośrednio z obiektem.

Źródło: Polska Zobacz Więcej