20. Międzynarodowe Targi Książki

Już po raz 20 Międzynarodowe Targi Książki będą gościć w stolicy Małopolski. Targi, wpisują się w program promocji czytelnictwa, są otwarte dla szerokiej publiczności, a w trakcie ich trwania wystawcy prowadzą sprzedaż detaliczną książek tradycyjnych i elektronicznych, jak i wszelkiego rodzaju akcesoriów czytelniczych.

Kiedy: 27-30.10.2016 (czwartek-niedziela)
Gdzie: Miedzynarodowe Centrum Targowo-Kongresowe EXPKO w Krakowie, ul. Galicyjska 9

Targi z pewnością stanowią strefę promocji dobrej książki, są miejscem spotkań, wymiany myśli i dyskusji. Każdy miłośnik książek, zarówno ten duży i mały, z pewnością znajdzie coś dla siebie. To również świetna okazja do spotkania z ulubionymi pisażami, czy kupienia książek w cenach promocycjnych.

Pełna lista wystawców dostępna TUTAJ

Plan hali >>> pobierz

Godziny otwarcia:

• 10:00-17:00 w dniu 27.10.2016
  • 10:00-19:00 w dniach 28-29.10.2016
  • 10:00-17:00 w dniu 30.10.2016

Bilet uprawnia do jednorazowego wejścia na Targi do nabycia na ekobilet.pl

Ceny biletów:

• Bilet normalny: 8,00 zł
  • Bilet ulgowy: 6,00 zł (uczniowie, studenci)
  • Karnet czterodniowy: 21,00 zł

Dodatkowo w ostani dzień targów będzie miała miejsce wymiana książęk "Z półki na półkę, czyli wielka wymiana książek". To dobra okazja do dania książkom drugiego życia.

Jeśli macie w domu książki, których już nie potrzebujecie, takie, które już przeczytaliście i do których nie będziecie wracać, albo takie, które nie trafiły w Wasz gust jako prezent, koniecznie przynieście je na wymianę książek, którą lubimyczytać.pl organizuje już tradycyjnie w ramach Targów Książki w Krakowie.

W tym roku wymiana odbędzie się w niedzielę 30 października w godzinach 14:00-16:00 w sali Praga A.

Zasada wymiany pozostała niezmienna - możecie zabrać tyle książek, ile sami przynieśliście (maksymalnie 5 tytułów)!

UWAGA! Organizatorzy proszą o nie przynoszenie bardzo zniszczonych książek. Nie wymieniamy podręczników, słowników, encyklopedii, atlasów czy innych nieaktualnych tytułów. Wymieniajmy się książkami, jakie sami chętnie zabralibyśmy do domu.

Regulamin akcji:

1. Organizatorem akcji jest Lubimyczytać.pl Sp. z o.o. ul. Półwiejska 17/15, 61-885 Poznań.
2. W wymianie może wziąć udział każdy, kto przyniesie od jednej do pięciu książek i pobierze bilet przy wejściu na teren wymiany. UWAGA! Należy zachować bilet w celu okazania go przy wyjściu.
3. Każdy uczestnik może zabrać ze sobą tyle książek, ile sam przyniósł na wymianę (nie więcej niż pięć egzemplarzy). Potwierdzeniem jest wydany przez organizatorów bilet wstępu.
4. W razie utraty biletu uczestnik traci możliwość wyniesienia jakichkolwiek książek.
5. Ze względu na ograniczoną pojemność przestrzeni, organizatorzy będą kierować ruchem i etapami wpuszczać po około 200 osób.
6. Tomy jednego tytułu traktujemy jako jedną książkę (np. „Potop” t.1, t.2, t.3 = 1 książka), natomiast odcinki cykli powieściowych liczymy rozdzielnie (np. „Jutro 1” = 1 książka, „Jutro” 2 = 1 książka, „Jutro 3” = 1 książka).
7. Na wymianę przyjmowane są wydanie nie starsze niż z roku 2000. Książki zniszczone, podręczniki szkolne i akademickie, stare słowniki, instrukcje obsługi, atlasy, materiały z konferencji naukowych i inne nieaktualne tytuły nie będą przyjmowane.
8. Udział w wymianie jest bezpłatny. Uczestnicy pokrywają koszt wstępu na Targi.

Źródło: targi.krakow.pl