Kraków Live Festival

Kraków Live Festival to dwudniowy festiwal muzyczny w Krakowie. W przestrzeni przeznaczonej na festiwal co roku powstają dwie sceny muzyczne, miasteczko gastronomiczne oraz miejsce działań około-muzycznych. Line-up festiwalu opiera się na wykonawcach światowego formatu, jak i starannie wyselekcjonowanej grupie polskich artystów.

Kiedy: 17-18.08.2018r. (piątek-sobota)
Gdzie: Kraków Lotnisko - Muzeum Lotnictwa Polskiego al. Jana Pawła II 39

Festiwal co roku przyciąga kilkadziesiąt tysięcy fanów muzyki i jest swoistym zakończeniem sezonu festiwalowego w Polsce.

Duży nacisk w pozamuzycznej ofercie festiwalu położony jest na umożliwienie festiwalowiczom korzystania z bogatej oferty kulturalnej miasta Kraków. W ramach działań około-festiwalowych co roku podejmowana jest współpraca z lokalnymi instytucjami kultury takimi jak: Muzeum Narodowe w Krakowie, MOCAK - Muzeum Sztuki Współczesnej, Muzeum Historyczne, Cricoteka.

PROGRAM TEGOROCZNEJ EDYCJI LIVE FESTIVAL:

17 sierpnia 2018 - piątek:

18 sierpnia 2018 - sobota:

Bilety w sprzedaży już od 19.02. - 07.08.2018 lub do wyczerpania zapasów w cenie:

• 379,00 zł - karnet 2 dni
  • 439,00 zł - karnet 2 dniowy z polem namiotowym
  • 219,00 zł - bilet 1 dniowy

Zniżka dla dzieci: od 3 do 10 roku życia: 50% ceny biletu. Dzieci do 3 roku życia: udział bezpłatny.

Źródło: www.livefestival.pl