9. Krakowski Festiwal Komiksu

Zapraszamy na dziewiątą edycję Krakowskiego Festiwalu Komiksu.

Kiedy: 03-05.04.2020 (piątek-niedziela)
Gdzie: Małopolski Ogród Sztuki, Rajska 12, Kraków

Impreza odwołana.

W programie: spotkania autorskie z gośćmi z Polski i zagranicy, panele dyskusyjne, wykłady oraz warsztaty komiksowe dla dzieci i młodzieży, a także pokaz filmów animowanych, pokaz cosplay i pokaz budowania z klocków Lego. Festiwal uświetnią wystawy oryginalnych plansz komiksowych.

Nie zabraknie także komiksowej giełdy, na której - jak co roku - będzie można kupić najciekawsze polskie i zagraniczne komiksy. Wydawcy przygotowują na festiwal komiksowe premiery, a organizatorzy zapraszają ich autorów. Będzie okazja do zdobycia autografów i eysunków od Waszych ulubionych twórców.

Organizatorami wydarzenia są Krakowskie Stowarzyszenie Komiksowe, Krakowskie Biuro Festiwalowe - operator programu Kraków Miasto Literatury UNESCO oraz Wojewódzka Biblioteka Publiczna w Krakowie i Teatr im. Juliusza Słowackiego w Krakowie.

Wstęp na festiwal jest bezpłatny.

Źródło: Strona FB wydarzenia