OdwiedĆș Nas na TwitterzeOdwiedĆș Nas na FacebookuOdwiedĆș Nas na YouTubePosƂuchaj Naszych PodcastĂłwOdwiedĆș Nas na Instagramie

Zdjęcie budynku Miejskiej Biblioteki Publicznej w Jaworznie zrobione nocą.
OdwiedĆș Nas na TwitterzeOdwiedĆș Nas na FacebookuOdwiedĆș Nas na YouTubePosƂuchaj Naszych PodcastĂłwOdwiedĆș Nas na Instagramie

NADCHODZĄCE WYDARZENIA

TƂo: biaƂe. Na plakacie widzimy zielone drzewo, ktĂłre przypomina drzewo genealogiczne. Umieszczono rĂłwnieĆŒ 2 zdjęcia, przedstawiające namalowane prace: pierwszy od prawej strony to obraz gĂłr, uchwycony zimową porą, drugi przedstawia jezioro, wokóƂ ktĂłrego widać poroƛnięte zielenią brzegi. Tekst: Miejska Biblioteka Publiczna w Jaworznie Pokolenia wystawa prac Joanny Partyki i Gabrieli Partyki. 04.04-23.04.2024 wernisaĆŒ 4 kwietnia 2024 r. godz. 17.00. Galeria ExLibris, Rynek GƂówny 17. Logotypy: MBP w Jaworznie oraz miasta Jaworzna.
TƂo: ĆŒĂłĆ‚to-zƂote. Tekst: Miejska Biblioteka Publiczna w Jaworznie.Sztuka ruchu realizująca zasady rĂłwnowagi w naturze. 28 marca 2024 r. godz. 12.00. Prowadzenie: dr hab. Jakub Byrczek. Logotypy: biblioteki i miasta Jaworzna
TƂo: biaƂe. Grafika: wƛrĂłd chmur, na bicyklu, podrĂłĆŒuje mÄ™ĆŒczyzna w surducie i czarnym meloniku. Do pojazdu przyczepiono sznury, na ktĂłrych powiewają balony z oknami, przypominające stare kamienice. Tekst: Miejska Biblioteka Publiczna w Jaworznie. DziaƂ Informacji Regionalnej. Spotkania autorskie z Moniką Urbaniak. Termin: 27 marca 2024, godz. 10:00 i 12:00. Logo: MBP Jaworzno i Jaworzna-ĆșrĂłdƂa energii.
TƂo w rĂłĆŒnych odcieniach zieleni, ozdobione motywem roƛlinnym oraz pisankami o rozmaitych wzorach w kolorystyce czerwono-biaƂo-szaro-zielonej. Tekst: Wielkanoc 2024. Niech ten wyjątkowy czas przyniesie nam wszystkim nadzieję; napeƂni wiarą, ĆŒe to, co nas spotyka ma w sobie gƂębszy wymiar i sens; da ukojenie - zwƂaszcza w chwilach szczegĂłlnej prĂłby, a nade wszystko sprawi, ĆŒe poczujemy bliskoƛć, siƂę wspĂłlnoty i radoƛć bycia razem. PeƂnych ciepƂa ƛwiąt Wielkiej Nocy. Dyrekcja i Pracownicy Miejskiej Biblioteki Publicznej w Jaworznie.
TƂo: fioletowo-zielone. Grafika: z lewej strony ksiÄ…ĆŒki uƂoĆŒone w stos. W centralnej częƛci czytnik e-bookĂłw. PoniĆŒej wyciągnięta kobieca dƂoƄ. Tekst: Miejska Biblioteka Publiczna w Jaworznie. Legimi w Bibliotece. 240 tys. e-bookĂłw w zasięgu Twojej ręki. Liczba kodĂłw ograniczona. Kody do odbioru w WypoĆŒyczalni dla DorosƂych lub mailowo wdorosli@biblioteka.jaw.pl. Logotypy: Miejska Biblioteka Publiczna w Jaworznie, Miasto Jaworzno.
Na biaƂym tle duĆŒa grafika zƂotego piĂłra z kaƂamarzem. Od gĂłry tekst: Miejska Biblioteka Publiczna w Jaworznie, OgĂłlnopolski Konkurs Literacki o "ZƂote PiĂłro Prezydenta Jaworzna", Edycja dwudziesta Ăłsma 2024 rok, termin skƂadania prac: do 3 kwietnia 2024. Do udziaƂu serdecznie zapraszamy dzieci, mƂodzieĆŒ oraz dorosƂych. Regulamin dostępny jest w placĂłwkach Miejskiej Biblioteki Publicznej w Jaworznie oraz na stronie internetowej www.biblioteka.jaw.pl PoniĆŒej: Patronat Honorowy: Prezydent Miasta Jaworzna PaweƂ Silbert. Organizatorzy: loga: MBP w Jaworznie i Jaworzna Miasta Energii, Patroni: Biblioteka ƚląska, Fundacja ABC CaƂa Polska czyta dzieciom, Stowarzyszenie Pisarzy Polskich OddziaƂ KrakĂłw, Fundacja WisƂawy Szymborskiej; Patroni medialni: EXTRA, PULS Jaworzna, OgĂłlnopolski portal bibliotekarski SBP.
TƂo: biaƂo-czerwone. Treƛć: 11 listopada Narodowe ƚwięto NiepodlegƂoƛci. Ku pokrzepieniu serc! Malarstwo polskie wobec niepodlegƂoƛci. Quiz. Logotypy: Biblioteki, miasta Jaworzna.

ROZMAITOƚCI

OGƁOSZENIA

Informacja – Filia Byczyna

Szanowni Czytelnicy, informujemy, ĆŒe w dniu 28.03.2024 (Wielki Czwartek) Filia Byczyna będzie czynna od 8.00 do 16.00. Przepraszamy za utrudnienia.

Informacja – Biblioteka GƂówna

Szanowni Czytelnicy, informujemy, ĆŒe w dniu 29.03.2024 (tj. Wielki Piątek) Biblioteka GƂówna i Filie będą czynne w godz. 8.00-14.00, natomiast 30.03.2024 r. (tj. Wielka Sobota) Biblioteka będzie nieczynna. Przepraszamy za utrudnienia.

Informacja – Filia DƂugoszyn

Szanowni Czytelnicy, informujemy, ĆŒe w dniach od 11.03.2024r. do 01.04.2024r. Filia DƂugoszyn będzie nieczynna. Prolongat ksiÄ…ĆŒek moĆŒna dokonywać pod nr tel. 32 751 91 92 wew. 2 230 w godz. 7.00-15.00. Przepraszamy za utrudnienia.

Informacja – Filia Gigant

Szanowni Czytelnicy, 15.03.2024, 25.03.2024, 26.03.2024 oraz 28.03.2024 biblioteka będzie nieczynna, 29.03.2024 biblioteka będzie czynna 8.00-14.00. Prolongat ksiÄ…ĆŒek moĆŒna dokonywać pod nr tel. 32 751 91 92 wew. 2 230 w godz. 7.00-15.00 oraz mailowo filiagigant@biblioteka.jaw.pl Przepraszamy za utrudnienia.

OFERTA DZIAƁÓW

WypoĆŒyczalnia dla DorosƂych