Nagrody i wyróżnienia

Prestiżowa nagroda Ministra Infrastruktury za projekt naszej biblioteki

Minister Infrastruktury przyznał nagrodę I stopnia za wybitne osiągnięcia twórcze w dziedzinie architektury i budownictwa, za zrealizowany projekt budynku  Biblioteki Głównej Miejskiej Biblioteki Publicznej w Jaworznie, dla zespołu architektów Pracowni Projektów Wojciech Podleski.

Gratulujemy projektantom i  cieszymy się z sukcesu.

To trzecia ważna nagroda za realizację gmachu Biblioteki Głównej Miejskiej Biblioteki Publicznej w Jaworznie. Poprzednie nagrody:

Nagroda Marszałka Województwa Śląskiego w kategorii Obiekt Architektoniczny Użyteczności Publicznej, w konkursie „Najlepsza Przestrzeń Publiczna Województwa Śląskiego 2008”.

Platynowe Wiertło – I miejsce w konkursie organizowanym przez firmę Bosch dla przedsiębiorstw budowlanych na najlepszy obiekt roku.