Urodziny z książką

urodziny.png

Miejska Biblioteka Publiczna w Jaworznie organizuje pilotażowy program przeznaczony dla dzieci w wieku od 5 do 10 lat.
- Jeżeli chcesz zorganizować niezwykłe, pełne niezapomnianych wrażeń urodziny swojego dziecka,
- jeżeli pragniesz by twórczo, serdecznie i w radosnej atmosferze spędziło czas ze swoimi przyjaciółmi:
skontaktuj się z Biblioteką i zarezerwuj co najmniej 2 tygodnie wcześniej termin.

Oferujemy:

- przyjazną, radosną atmosferę, świetną zabawę w otoczeniu książek,
- zestaw – integrujących wspierających rozwój emocjonalny i intelektualny- zabaw z czytankami i mruczankami /dla najmłodszych/, skeczami i dowcipami /dla dzieci starszych/ pod kierunkiem bibliotekarzy – animatorów,
- wyświetlanie wybranego filmu dla dzieci ze zbiorów MBP,
- drobne gadżety urodzinowe dla uczestników.

Rezerwacje i szczegóły:
Dział Instrukcyjno Metodyczny /e-mail: , tel. 32 751 91 92 w. 30/
Oddział dla Dzieci i Młodzieży /e-mail: , tel. 32 751 91 92 w. 20/
Koszt /w zależności od menu/. Minimalna liczba uczestników – 8 osób. Szczegóły w regulaminie (do wglądu w Bibliotece Głównej).

Regulamin - Urodziny z Książką