Całe Jaworzno czyta dzieciom – Mirosław Ciołczyk

Całe Jaworzno czyta dzieciom – Mirosław Ciołczyk11 lutego o godz. 10.00, zapraszamy najmłodszych mieszkańców naszego miasta, na spotkanie z Panem Mirosławem Ciołczykiem. Podczas imprezy, zorganizowanej w ramach popularnego cyklu propagującego głośne czytanie „Całe Jaworzno czyta dzieciom”, Dyrektor Miejskiego Centrum Kultury i Sportu w Jaworznie, zaprezentuje maluchom swoje ulubione książeczki. Wydarzenie odbędzie się pod patronatem Fundacji ABC XXI Cała Polska Czyta Dzieciom.

Academica

Cyfrowa Wypożyczalnia Publikacji Naukowych

Ibuk Libra

Serwis książek elektronicznych