Twórcy i ich dzieła. Wisława Szymborska

8 listopada, w ramach cyklu „Twórcy i ich dzieła”, odbył się wieczór, poświęcony Wisławie Szymborskiej. Spotkanie, przygotowane w oparciu o literaturę, podejmującą temat twórczości i biografii noblistki oraz materiały audiowizualne, pochodzące ze zbiorów Biblioteki, miało na celu przybliżenie nietuzinkowej postaci poetki oraz jej bogatego dorobku.
Uczestnicy wydarzenia mogli wziąć udział w losowaniu podwójnych zaproszeń do Teatru Korez w Katowicach i Teatru Rozrywki w Chorzowie.

161108_tworcy_i_ich_dziela_1.JPG161108_tworcy_i_ich_dziela_2.JPG