Spotkanie autorskie z Kalina Jerzykowską

21 listopada najmłodsi mieszkańcy naszego miasta, uczestniczyli w spotkaniu z Kaliną Jerzykowską, autorką popularnych książek dla dzieci i młodzieży, polonistką i teatrologiem. Pisarka przez wiele lat pracowała jako dziennikarka Radia Łódź i w łódzkiej „Gazecie Wyborczej”. W trakcie wydarzenia z właściwą sobie pasją i niesamowitą energią, autorka opowiadała o początkach swojej pracy twórczej, o przyjemności jaką sprawia jej pisanie książek i zabawa językiem polskim. Wydarzenie z udziałem pisarki, w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Jaworznie, odbyło się w ramach realizacji projektu „Stacja Jaworzno – pisarze i poeci”, współfinansowanego ze środków Fundacji Energetyka na Rzecz Polski Południowej.

161121_spotkanie_jerzykowska_1.JPG161121_spotkanie_jerzykowska_2.JPG161121_spotkanie_jerzykowska_3.JPG161121_spotkanie_jerzykowska_4.JPG161121_spotkanie_jerzykowska_5.JPG