Przemoc i agresja – warsztaty profilaktyczne

Agresji wśród dzieci i młodzieży, poświęcone zostało kolejne spotkanie w ramach bibliotecznego cyklu „Świat bez przemocy”, które odbyło się 28 listopada w Bibliotece Głównej. Przemoc rówieśnicza coraz bardziej przenika do szkół, powodując że zjawisko to staje się nurtującym wychowawców i pedagogów, problemem. Spotkanie poprowadzili trenerzy Krakowskiego Centrum Profilaktyki.
Projekt „Świat bez przemocy” jest współfinansowany ze środków Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Jaworznie.

161128_przemoc_i_agresja_1.JPG161128_przemoc_i_agresja_2.JPG161128_przemoc_i_agresja_3.JPG