Z punktu widzenia filozofii

30 listopada 2016 r. odbył się kolejny panel dyskusyjny, w ramach realizacji bibliotecznego cyklu pt. „Z punktu widzenia filozofii”, prowadzonego przez dr. hab. Tomasza Kubalicę. Tematem przewodnim spotkania była wolność. Uczestnicy zastanawiali się nad sensem i znaczeniem autonomii w życiu każdego człowieka. Punktem wyjścia do rozmowy był tekst Kanta "Uzasadnienie metafizyki moralności".

Imprezę finansowo wsparła Fundacja Energetyka na Rzecz Polski Południowej w ramach bibliotecznego projektu „Koło Kwintowe - Ars rozważania o literaturze i muzyce".

161130_filozofia_1.JPG161130_filozofia_2.JPG161130_filozofia_3.JPG