Dzień Seniora

22 listopada br. w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Jaworznie świętowano Dzień Seniora. Uczestnicy spotkania, zorganizowanego wraz z Jaworznickim Uniwersytetem Trzeciego Wieku, mogli podziwiać pokaz mody, występy zespołu Hula Babula, a także zaśpiewać z chórem. Prezentacja multimedialna, przedstawiona w trakcie wieczoru, ukazała aktywność seniorów na wielu płaszczyznach, podczas chwil spędzanych w bibliotece, gdzie realizują swoje pasje, uczą się i bawią. Takie wydarzenia stanowią dobrą okazję do przypomnienia o osobach starszych, nie tylko z najbliższego otoczenia, wspólnych rozmów oraz integracji przy kawie i ciastku.

161122_dzien_seniora_1.JPG161122_dzien_seniora_2.JPG161122_dzien_seniora_3.JPG161122_dzien_seniora_4.JPG161122_dzien_seniora_5.JPG161122_dzien_seniora_6.JPG161122_dzien_seniora_7.JPG