Jaworzno – historie nieco zapomniane

We wtorkowy wieczór, 13 stycznia, w bibliotecznej Galerii ExLibris uroczyście otwarto wystawę pt. „Jaworzno – historie nieco zapomniane”. Wydarzenie wkomponowało się w lokalne obchody 115. rocznicy nadania praw miejskich naszemu miastu. Autorami prezentowanych zdjęć są Jakub Kaszuba i Krzysztof Sowa, tworzący grupę T.F. KASZUBY, pasjonaci fotografii otworkowej, członkowie jaworznickiej Szkoły Widzenia, prowadzonej przez dr. hab. Jakuba Byrczka. Ekspozycja przedstawia miejsca i obiekty na mapie Jaworzna, które z punktu widzenia autorów warto zwiedzić, zobaczyć, zapamiętać. Dodatkowo zdjęciom towarzyszy opis. Wystawa potrwa do 31 grudnia. Serdecznie zachęcamy do jej obejrzenia.

161213_wernisaz_003.JPG161213_wernisaz_008.JPG161213_wernisaz_014.JPG161213_wernisaz_028.JPG161213_wernisaz_034.JPG