Z punktu widzenia filozofii

W trakcie grudniowego spotkania w ramach bibliotecznego cyklu „Z punktu widzenia filozofii”, uczestnicy wydarzenia dyskutowali o potędze ludzkiego umysłu. Punktem odniesienia do rozmowy, kierowanej przez dr hab. Tomasza Kubalicę, były fragmenty "Rozprawy o metodzie", autorstwa znanego filozofa i matematyka Rene Descartes’a – Kartezjusza. Kolejne spotkanie pt. „Sztuka jako naśladowanie”, już 25 stycznia. Zapraszamy!

Imprezę finansowo wsparła Fundacja Energetyka na Rzecz Polski Południowej w ramach bibliotecznego projektu „Koło Kwintowe - Ars rozważania o literaturze i muzyce".

161214_wokol_filozofii_1.JPG161214_wokol_filozofii_2.JPG161214_wokol_filozofii_3.JPG161214_wokol_filozofii_4.JPG