Cykl Podróże – podsumowanie

Iran - Tajlandia
Hiszpania  - Portugalia
Stany Zjednoczone

Rok 2016 dobiega końca, za nami już trzy spotkania z cyklu Podróże, podczas których mogliśmy poznać niezwykłe historie opowiedziane przez założycieli bloga „My i Ameryki trzy” – Justynę Pogon oraz Tomasza Skoczek. To dwoje młodych jaworznian, pozytywnie nastawionych do życia, pełnych pasji podróżniczych, chętnych do odkrywania interesujących miejsc, ludzi i kultur. Justyna i Tomek w niezwykły sposób dzielą się zdobytym doświadczeniem ze swoich wojaży, przybliżając nam kulturę odwiedzanych krajów.

Nie zabrakło praktycznych informacji, podróżniczych ciekawostek, zabawnych anegdot i pięknych zdjęć. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na kolejne spotkania w Nowym Roku. W styczniu odkrywać będziemy uroku Islandii i Norwegii – gwarantujemy, że nie będzie to mroźne spotkanie.