Wystawa rękodzieła Bożeny Owczarek

W poniedziałek, 30 grudnia 2013 r., w bibliotecznej Galerii ExLibris, licznie zgromadzeni przyjaciele i  rodzina Pani Bożeny Owczarek, wspólnie z artystką świętowali otwarcie jej pierwszej wystawy. Ekspozycja składa się z kilkudziesięciu obrazów, wykonanych techniką haftu krzyżykowego, wymagającą ogromnej precyzji i cierpliwości. Tematyka prezentowanych prac jest niezwykle zróżnicowana, obejmuje pejzaże, postaci ze świata bajek, kwiaty czy martwą naturę. Szczególne miejsce w twórczości artystki zajmują obrazy z motywem religijnym.

131230_wernisaz_owczarek_02.jpg131230_wernisaz_owczarek_01.jpg131230_wernisaz_owczarek_03.jpg