Walentynki w Bibliotece

Z okazji święta miłości i zakochanych, obchodzonego 14 lutego, biblioteczna przestrzeń zmieniła się w klimatyczną kawiarenkę z lampionami. Nowa aranżacja wnętrza sprzyjała stworzeniu odpowiedniego nastroju do słuchania poezji i towarzyszącej jej oprawy muzycznej. W interpretacjach zaproszonych gości, pani Ewy Sidełko-Paleczny - Sekretarz Miasta Jaworzna, ks. Mirosława Toszy oraz pana Janusza Łacha - Prezesa Jaworznickiego Towarzystwa Budownictwa Społecznego, a także reprezentujących Bibliotekę: pani Moniki Rejdych – Dyrektor, pani Moniki Ryter – Zastępcy Dyrektora i pani Aleksandry Bzowskiej – Instruktor Metodycznego, usłyszeliśmy znane utwory liryczne. Piosenki zaśpiewali podopieczni pani Barbary Janygi z Centrum Edukacyjno-Artystycznego Fabryka Talentów – Emilia Puz, Madzia Archamowicz i Nikodem Łabuz.
Miłą niespodzianką dla uczestników spotkania było rozlosowanie podwójnych zaproszeń do Herbaciarnio-kawiarni „Galicja” oraz Teatru Nowego w Zabrzu.
Składamy serdeczne podziękowania, za życzliwość i wsparcie, pani Bernadecie Natonek – właścicielce kawiarni „Galicja”, pani Krystynie Bojęś – Kierownik Referatu Współpracy z Organizacjami Pozarządowymi i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Jaworznie oraz Teatrowi Nowemu w Zabrzu.