Całe Jaworzno czyta dzieciom

W nawiązaniu do obchodzonego 17 lutego Światowego Dnia Kota, zorganizowaliśmy w Bibliotece Głównej spotkanie głośnego czytania, w ramach akcji Całe Jaworzno czyta dzieciom. Gościem specjalnym wydarzenia był Pan Roman Jońca, kierownik Referatu Kultury i Sportu UM w Jaworznie. W jego autorskiej interpretacji, mali uczestnicy imprezy, wysłuchali książki Joanny Papuzińskiej „Jak się koty urodziły”. Pełne humoru perypetie kociej rodziny, przeplatane zabawnymi historyjkami z życia ich właścicieli, zachwyciły całą, zgromadzoną w Sali Audytoryjnej, dziecięcą publiczność.

170216_cjcd_jonca_1.JPG170216_cjcd_jonca_2.JPG170216_cjcd_jonca_3.JPG170216_cjcd_jonca_4.JPG170216_cjcd_jonca_5.JPG170216_cjcd_jonca_6.JPG