Architektura Krajobrazu

16 marca br., u progu wiosny, w Audytorium naszej Biblioteki, odbyło się spotkanie pt. „Mój ogród, moje hobby". Państwo Anna i Krzysztof Adamajtis, architekci ogrodów, opowiedzieli o zasadach zagospodarowania przestrzeni wokół domu – planowaniu inwestycji, etapach realizacji, montażu instalacji nawadniającej oraz najkorzystniejszych sposobach oświetlenia. Uczestnicy wydarzenia otrzymali wiele praktycznych wskazówek, co zrobić, by nasz ogród był piękny i stał się miejscem, gdzie chętnie przebywamy. Uzupełnieniem prelekcji była prezentacja multimedialna, przedstawiająca gotowe projekty, która stanowiła źródło inspiracji, dla zainteresowanych tematyką ogrodniczą.

170316_krajobrazy_1.JPG170316_krajobrazy_2.JPG170316_krajobrazy_3.JPG170316_krajobrazy_4.JPG170316_krajobrazy_5.JPG