Zwyczaje i Obrzędy - katarzynki i andrzejki

29 listopada odbyło się w Miejskiej Bibliotece Publicznej spotkanie z cyklu "Zwyczaje i Obrzędy - katarzynki i andrzejki", połączone z obchodami Dnia Seniora. Przybyli goście mogli zobaczyć prezentację poświęconą tradycyjnym obchodom tych świąt. Pracownicy Czytelni Naukowej przygotowali także relację, podsumowującą cykl, adresowany do osób starszych - "Spotkania z pasjami", który odbywał się w naszej bibliotece. W pokazie ujęte zostały również inne zajęcia, w których uczestniczyli studenci Jaworznickiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku. Wieczór umilił występ Chóru Jawor.

Wydarzenie odbyło się w ramach projektu "Życie jest teatrem".

131129_dzien_seniora_andrzejki_i_katarzynki_01.jpg131129_dzien_seniora_andrzejki_i_katarzynki_03.jpg131129_dzien_seniora_andrzejki_i_katarzynki_02.jpg