Malarstwo i haft – wernisaż wystawy

Stowarzyszenie Twórców Kultury w Jaworznie, mające swoją prawie trzydziestopięcioletnią tradycję, jest głównym inicjatorem i organizatorem wystawy pt. „Malarstwo i haft”. Uroczyste otwarcie ekspozycji odbyło się 24 kwietnia, w bibliotecznej Galerii ExLibris. Prezentacja, składająca się z ponad 80 prac, to owoc twórczej działalności artystów amatorów i profesjonalistów, zrzeszonych w jaworznickim STK. W imieniu Stowarzyszenia głos zabrali: Jacek Maliszczak – Prezes oraz Natalia Urant – Wiceprezes. Wystawa potrwa do 12 maja.

170424_wernisaz_stk_006.JPG170424_wernisaz_stk_011.JPG170424_wernisaz_stk_013.JPG170424_wernisaz_stk_017.JPG