Czy strongman jada tylko płatki – co to jest „koks”

CZY STRONGMAN JADA TYLKO PŁATKI – CO TO JEST „KOKS”, pod takim tytułem odbyło się, 22 listopada o godz. 11.00, w Audytorium Miejskiej Biblioteki Publicznej w Jaworznie, spotkanie, w ramach bibliotecznego projektu „Mój wybór moje życie”.

Moda na wspomaganie treningu masy mięśniowej doprowadziła do tego, że zażywanie sterydów przez młode osoby wymknęło się nie tylko spod ich kontroli. Problemy wynikają przede wszystkim z braku dostatecznej wiedzy, na temat szkodliwości działania tych „specyfików”. Stąd głównym celem spotkania było uświadomienie młodzieży o niebezpieczeństwach, związanych z zażywaniem sterydów anabolicznych.

Spotkanie poprowadził Pan Dariusz Pietrek ze Śląskiego Centrum Profilaktyki.

131122_mwmz_czy_strongman_jada_tylko_platki_03.jpg131122_mwmz_czy_strongman_jada_tylko_platki_01.jpg131122_mwmz_czy_strongman_jada_tylko_platki_02.jpg