Małe jest wielkie!

11 maja o godz. 17.00, odbył się ostatni w tym sezonie, koncert z cyklu „Biblioteka pełna muzyki. Literacko-muzyczne spotkania z książką i instrumentem”. Zagrali na nim najmłodsi uczniowie Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia im. Grażyny Bacewicz w Jaworznie, którzy są już laureatami różnych konkursów i warsztatów. Podczas wydarzenia zostały zaprezentowane przykłady literatury, po którą sięga się w każdym wieku, ze względu na uniwersalne i wiecznie aktualne treści w niej zawarte.
Na kolejne koncerty zapraszamy po wakacjach.